Yoga meets Mandala w Domu Sokolik

By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.

Yoga meets Mandala
w Domu Sokolik
10-12 maja, 2024

Witamy! Tu Asia i Guka. Zapraszamy Was do Domu Sokolik na weekend z joga i mandala. Skad ten pomysl? Patrzymy na świat w podobny sposób, mamy podobne wartości i wrażliwość. Obie pasjonujemy się sztuką, jogą, medytacją i chetnie dzielimy sie naszymi pasjami. Wydarzenie Yoga meets Mandala spotkalo sie z ogromna sympatia i uznaniem u naszych uczestniczek. To bylo dla nas naturalne, ze ten format warty jest powtorzenia. Szybko stało się dla nas oczywiste, że chciałybyśmy ponownie stworzyć przestrzeń do oddychania i wyrażania siebie/swoich emocji poprzez sztukę i jogę.

Naszym pomysłem jest dzielenie się czasem w przyrodzie, malowanie mandali, praktyka jogi i spędzanie czasu podczas wspólnych posiłków. Zapraszamy Was do podróży do wewnętrznego spokoju oraz zwolnienia tempa. W programie w roku 2024 proponujemy dodatkowo zajecia z jogi przed kolacja.

WARSZTATY Z MALOWANIA MANDALI Z ASIĄ

Mandale to geometryczne kształty uważane w wielu tradycjach za najwyższą formę sztuki duchowej. Malowanie mandali jest wspaniałym zajęciem służącym medytacji, wyrażaniu siebie oraz uspokajaniu umysłu i ciała.Pomaga w redukcji stresu oraz przynosi harmonię. Stworzona mandala jest wyrazem naszego unikalnego i kreatywnego "ja". Na naszym warsztacie poznasz technikę DOT MANDALA (mandala kropkowa), z którą łatwo stworzysz osobistą mandalę do twojej intencji serca.

Zajęcia nie wymagają zdolności plastycznych ani umiejętności obsługi trudnych do opanowania narzędzi. Chęć wypróbowania techniki i zabawy z kolorami są mile widziane.

„Jestem od ponad 20 lat trenerką w obszarze edukacji dorosłych, malarką i ilustratorką. Wspieram dorosłych na ich drodze w redukcji stresu.Kocham opowiadać historie pędzlem i wyrażać emocje poprzez intensywny świat barw na moich obrazach. Interesuję się metodami redukcji stresu (resilience). Używam podczas warsztatów kreatywnych metod relaksacji. Cieszę się, że będę miała możliwość zaprezentowania wam mojej ulubionej:dot mandali. W procesie twórczym interesuję się ludzkim dążeniem do rozwoju i szukaniem tego, do czego zostaliśmy powołani. Poprzez swoje prace staram się inspirować innych, zachęcać do zaufania sobie samemu i do wsłuchiwania się we własne potrzeby i pragnienia."

Strona internetowa: www.bojanowska.deInstagram: Joanna Bojanowska ART

PRAKTYKA JOGI Z GUKA

„Od lat dziele sie swoją praktyka jogi, głównie w Szwajcarii i Polsce, ale także w innych krajach. Moim zdaniem wyjazdy oraz warsztaty jogowe to bardzo ważna część nauki o sobie. Dlaczego? To daje wszyskim więcej czasu na skupienie się na praktyce i filozofii jogi, na kontemplacje. Staram sie stale poszerzac swoją wiedze i dotychczas ukonczylam szkolenia w roznych obszarach jogi prowadzone przez szkoly w Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych i Indiach. Moim celem jest pokazanie, że każdy może ćwiczyć i doświadczać jogi. eśli ten wyjazd to jedno z Twoich pierwszych spotkań z jogą - jestem przekonana, że intensywność praktyki będzie odpowiadać każdemu.„

Podczas tego pobytu w Domu Sokolik Guka poprowadzi poranną oraz wieczorna praktykę jogi, medytację oraz pranayamę (techniki oddychania). Poranna praktyka jogi będzie bardziej dynamiczna, rozbudzająca, poćwiczymy różne techniki oddechu i pomedytujemy. Wieczorna praktyka będzie miała na celu uspokojenie ciała, rozciągnięcie, relaksacje.

Strona internetowa: www.gukapitu.com Instagram: Guka Pitu

DOM SOKOLIK

Spedz z nami czas w 150-letnim gospodarstwie w Trzcińsku na Dolnym Śląsku, pięknym regionie w południowo-zachodniej Polsce, blisko granicy z Niemcami i Republiką Czeską, u podnóża Karkonoszy. Tradycyjne gospodarstwo na planie kwadratu umiejscowione jest w romantycznym wiejskim krajobrazie, z doskonałym widokiem na bliźniacze szczyty Gór Sokolich i ich wyjątkowe formacje skalne. Dom został odrestaurowany z dbałością o szczegóły i z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, stając się pięknym pensjonatem otoczonym dziesięcioma hektarami pól, lasów i wzgórz. We wnętrzu znalazły się zabytkowe wiejskie przedmioty i elementy przemysłowe, tworząc niepowtarzalny klimat do odpoczynku.

Do wyboru sa: 4 pokoje jednoosobowe oraz 6 pokojow dwuosobowych. Oprocz zakwaterowania, do naszej dyspozycji beda tez sala do jogi, przestrzen do warsztatow z malowania mandali oraz jadalnia.

Jest to spory dom dwuskrzydłowy z zabudowaniem gospodarczym, więc w tym samym czasie mogą w nim też być inni goście.

DOJAZD Z WROCLAWIA

Samochodem - ok. 1 godz 40 min
Pociągiem - ok. 2 godz. z Wrocławia do Trzcińska (Koleje Dolnoslaskie)

WYZYWIENIE

Podczas pobytu o nasze wyzywienie zadba zespol Domu Sokolik. Zaczniemy od kolacji w piatek i zakonczymy lunchem w niedziele. Posilki beda wegetarianskie, a my zapytamy na pewno Was wczesniej o ewentualne nietolerancje pokarmowe badz alergie.

ZAPISY

Wciaz jestesmy wzruszone tym, jak zostal odebrany nasz wyjazd we wrzesniu 2023. Dlatego nie mozemy sie juz doczekac kolejnych doswiadczen i spotkania Was w maju 2024 w Domu Sokolik. Jesli chcialabys do nas dolaczyc, skontaktuj sie mailowo z Guka: KLIKNIJ TU

Cena za pobyt:
Pokoj jednoosobowy - 1490 PLN
Pokoj dwuosobowy - 1290 PLN

W obu przypadkach, rezerwacja potwierdzona jest w momencie wplaty zaliczki w wysokosci 400 PLN. Pozostala kwota moze byc uregulowana jednorazowo lub w ratach :)

W tym roku mamy tez dodatkowa znizke dla Was: 
„Zabierz ze sobą przyjaciółkę, siostrę, mamę… i otrzymasz znizke wysokosci 100zl„

Koszt pobytu obejmuje:

- Zakwaterowanie w Domu Sokolik
- Wyżywienie
- Warsztaty z mandali
- Praktyke jogi

DO ZOBACZENIA W TRZCINSKU!

Guka i Asia

HomeMy offerings