Yoga meets Mandala

Yoga meets Mandala
w Domu Sokolik
29.09.-01.10.2023

IDEA TEGO WYJAZDU

Witamy! Tu Asia i Guka. Zapraszamy Was do Domu Sokolik na weekend z joga i mandala. Skad ten pomysl? Obie pasjonujemy się sztuką, jogą i medytacją. Spotkałyśmy się w ubiegłym roku na wyjeździe jogowym i i od razu poczułyśmy chęć stworzenia wspólnego wydarzenia. Patrzymy na świat w podobny sposób, mamy podobne wartości i wrażliwość. Obie uwielbiamy również dzielić się naszymi pasjami z innymi. Dlatego szybko stało się dla nas oczywiste, że chciałybyśmy razem stworzyć przestrzeń do oddychania i wyrażania siebie/swoich emocji poprzez sztukę i jogę. Naszym pomysłem jest dzielenie się czasem w przyrodzie, malowanie mandali, praktyka jogi i spędzanie czasu podczas wspólnych posiłków. Zapraszamy Was do podróży do wewnętrznego spokoju oraz zwolnienia tempa pod koniec lata.

WARSZTATY Z MALOWANIA MANDALI Z ASIĄ

Mandale to geometryczne kształty uważane w wielu tradycjach za najwyższą formę sztuki duchowej. Malowanie mandali jest wspaniałym zajęciem służącym medytacji, wyrażaniu siebie oraz uspokojeniu umysłu i ciała. Stworzona mandala jest wyrazem naszego unikalnego i kreatywnego "ja". Na naszym warsztacie poznacie technikę DOT MANDALA (mandala kropkowa), z którą łatwo stworzyć mandalę do indywidualnej intencji.Asia od ponad 20 lat jest trenerką w obszarze edukacji dorosłych, malarką i ilustratorką. Wspiera dorosłych na ich drodze w redukcji stresu. Kocha opowiadać historie pędzlem i wyrażać emocje poprzez intensywny świat barw na obrazach. Interesuje się metodami redukcji stresu (resilience). W procesie twórczym interesuje się ludzkim dążeniem do rozwoju i szukaniem tego, do czego zostaliśmy powołani. Poprzez swoje prace stara się inspirować innych, zachęcać do zaufania sobie samemu i do wsłuchiwania się we własne potrzeby i pragnienia.

Strona internetowa: www.bojanowska.de
Instagram: Joanna Bojanowska ART


PRAKTYKA JOGI Z GUKĄ

Guka (Gosia Proc) od lat dzieli się swoją praktyka jogi, głównie w Szwajcarii i Polsce, ale także w innych krajach. Jej zdaniem wyjazdy oraz warsztaty jogi to bardzo ważna część nauki o sobie. Dlaczego? Daje to wszystkim więcej czasu na skupienie się na praktyce i filozofii jogi oraz na kontemplacji. Guka stara się stale poszerzać swoją wiedzę. Ukończyła szkolenia, w różnych obszarach jogi, prowadzone przez nauczycieli w szkołach w Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych i Indiach. Jej celem życiowym jest udowodnienie, że dosłownie każdy może ćwiczyć i doświadczać jogi. Podczas pobytu w Domu Sokolik będzie oferować poranną praktykę jogi, medytację oraz pranajamę (techniki oddychania).Poranna praktyka jogi będzie dynamiczna, rozbudzająca. Poćwiczymy różne techniki oddechu i pomedytujemy. Wieczorna praktyka będzie miała na celu uspokojenie ciała, rozciągnięcie, relaksacje. Jeśli ten wyjazd to jedno z Twoich pierwszych spotkań z jogą - jestem przekonana, że intensywność praktyki będzie odpowiadać każdemu.

Strona internetowa: www.gukapitu.com
Instagram: Guka Pitu

DOM SOKOLIK

Spędź z nami czas w 150-letnim gospodarstwie w Trzcińsku na Dolnym Śląsku, pięknym regionie w południowo-zachodniej Polsce, blisko granicy z Niemcami i Republiką Czeską, u podnóża Karkonoszy. Tradycyjne gospodarstwo na planie kwadratu umiejscowione jest w romantycznym wiejskim krajobrazie, z doskonałym widokiem na bliźniacze szczyty Gór Sokolich i ich wyjątkowe formacje skalne. Dom został odrestaurowany z dbałością o szczegóły i z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, stając się pięknym pensjonatem otoczonym dziesięcioma hektarami pól, lasów i wzgórz. We wnętrzu znalazły się zabytkowe wiejskie przedmioty i elementy przemysłowe, tworząc niepowtarzalny klimat do odpoczynku.

Do wyboru są pokoje dwuosobowe, ktore tez na Wasze życzenie mogą być wynajęte jako pokoje jednoosobowe. Oprócz zakwaterowania, do naszej dyspozycji będzie też sala do jogi, przestrzeń do warsztatów z malowania mandali oraz jadalnia. Jest to spory dom dwuskrzydłowy z zabudowaniem gospodarczym, więc w tym samym czasie mogą w nim też być inni goście.

Planowana ilość uczestników: 12-15

DOJAZD

Adres Domu Sokolik: Trzcińsko 21, 58-520, Poland

Samochodem - ok. 1 godz 30 min z Wroclawia. Google Maps
Pociągiem - ok. 2 godz. z Wrocławia do Trzcińska (Koleje Dolnośląskie)

WYŻYWIENIE

O nasze wyzywienie zadba kucharz Domu Sokolik. W planie są wegetariańskie śniadania, lunche i kolacje. Prosimy o informację nt. ewentualnych alergii/nietolerancji pokarmowych.

REZERWACJA I KONTAKT Z NAMI

Jesli chcialbys/chcialabys do nas dołączyć, zachęcamy do rezerwacji. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 400 PLN (zaliczka jest bezzwrotna).

Koszt pobytu dla 1 osoby:
- w pokoju dwuosobowym - 1290 PLN
- w pokoju jednosobowym - 1490 PLN


Proponujemy kilka opcji płatności:
- przelew całej kwoty w zaleznosci od wyboru pokoju (jedno- lub dwuosobowy)
- wpłata zaliczki oraz rozlozenie pozostałej kwoty na miesięczne raty

Prosimy o uregulowanie pozostałej kwoty do końca lipca.
Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny link do płatnosci online.

Koszt pobytu obejmuje:

- Zakwaterowanie w Domu Sokolik
- Wyżywienie
- Warsztaty z mandali
- Codzienna praktyke jogi i medytacje
- Upominek

Zasady anulowania rezerwacji

Kochani, organizujemy ten wyjazd dla niewielkiej liczby uczestników, aby umożliwić bardziej osobiste doświadczenie. Dlatego nasza polityka anulowania ma na celu pomóc Tobie i nam we wspólnym dzieleniu się wydatkami, które mogą wynikać z nieoczekiwanych odwołań.

1. Zaliczka w wysokości 400 PLN jest bezzwrotna.
2. Pełną kwotę należy uregulowac zgodnie z uzgodnionym planem płatności i najpóźniej do 31 lipca 2023 r.
3. Rezerwację mozna anulować najpóźniej do 30 dni od rozpoczęcia naszego wyjazdu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bardzo chętnie na nie odpowiemy.

Skontaktuj się z nami!

Asia: j.bojanowska@posteo.de
Guka: yogawithguka@gmail.com

HomeMy offerings